Szanowni Państwo,

Pragniemy przypomnieć Państwu i przedstawić ideę szczytnego celu, jakim jest „Otwarta Akcja Honorowego Krwiodawstwa Konsultantów Firmy „Dr. Nona” w Polsce”. Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia ostatniej relacji z „Akcji Krwiodawstwa”, która z wielkim sukcesem odbyła się 22 listopada 2015 roku w Łącku.

 

HISTORIA AKCJI KRWIODAWSTWA  

Z inicjatywy liderów Grażyny i Adama Byczuk, została powołana Otwarta Akcja Honorowego Krwiodawstwa Konsultantów Firmy „Dr. Nona” w Polsce.

Pod hasłem „URATUJ CHOĆ JEDNO ŻYCIE Z FIRMĄ „DR. NONA”, Regionalne Komitety Organizacyjne przeprowadziły akcję informacyjną oraz rekrutacyjną Honorowych Dawców Krwi „Dr. Nona”.

Akcja została zorganizowana i przeprowadzona w różnych regionach Polski po raz pierwszy w październiku 2010 roku i od tej pory jest stałym elementem życia społeczności Firmy „Dr. Nona” w naszym kraju. Ogólnopolskiej akcji krwiodawstwa naszych konsultantów zawsze towarzyszy akcja charytatywną, z przeznaczeniem pozyskanych środków dla dzieci specjalnej troski.

Pomysł akcji spodobał się a nasi konsultanci zobaczyli sens niesionej w ten sposób pomocy. Ten dar w postaci krwi jest tym cenniejszy, że dzięki specjalistycznym badaniom w stacji krwiodawstwa, Ci z nas którzy stosują na co dzień suplementy „Dr.Nona” mogli się przekonać, że posiadają określoną przez specjalistów ZŁOTĄ KREW.

Za uczestnictwo we wszystkich Akcjach Krwiodawstwa serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich oczekujących na Dar Życia. Dziękujemy za zaangażowanie w celu rozpropagowania naszej Firmy w Polsce. Dzięki temu spełniliśmy i dalej będziemy spełniać trzy podstawowe cele tej akcji:

– bezinteresowne ratowanie życia ludzkiego
– bezinteresowna pomoc dzieciom specjalnej troski
– propagowanie firmy i produktów „Dr. Nona” zawierających „KOD ABSOLUTNEGO ZDROWIA”.

Konsultanci szczególnie wyróżniający się zaangażowaniem oraz perfekcyjnym przeprowadzeniem akcji otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów.

DOŁĄCZ DO NAS! TO JEST NASZA WSPÓLNA SPRAWA – NASZA FIRMA!
NASZA AKCJA!

 


KOLEJNA AKCJA ODDAWANIA KRWI W ZESPOLE SZKÓŁ IM. ŚW. KINGI W ŁĄCKU POD PATRONATEM FIRMY „DR. NONA”

22 listopada 2015r. w Zespole Szkół im. św. Kingi w Łącku odbyła się kolejna Akcja pod hasłem ” Uratuj choć jedno życie”. Jeszcze nikomu nie udało się wyprodukować krwi poza organizmem człowieka. Jest to najcenniejszy skarb, który posiada każdy z nas. Wystarczy tylko uświadomić sobie, że można być dawcą życia i zdrowia. Dzięki Akcji „Uratuj choć jedno życie z firmą Dr. Nona” jest to bardzo proste. Każdy w dowolnym dla siebie momencie może dołączyć do grona ludzi szczęśliwych, jak napisał jeden z uczniów ZS im. św. Kingi w Łącku „Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że możemy brać udział w tej akcji i wspierać tych, którzy potrzebują tego cennego daru. To nic nie boli i nie kosztuje, a może uratować komuś życie”.

Nasza Akcja odbywa się od 2011 r. i jej kontynuacja sprawia, że rośnie ilość Honorowych Dawców Krwi. Dzięki tej Akcji ja również mogłam zostać Honorowym Dawcą Krwi, z czego jestem ogromnie dumna. W ramach organizowanych Akcji, systematycznie dwa razy do roku, oddano ponad 150 litrów krwi!

Bardzo , bardzo chciałam podziękować inicjatorce tej wspaniałej Akcji Grażynie Byczuk, za jej pomysł i zaangażowanie w przygotowanie wszystkich niezbędnych narzędzi, aby każdy z łatwością mógł być organizatorem we własnym regionie oraz przedstawicielstwu firmy za wspaniałe prezenty dla każdego uczestnika Akcji.
Jeszcze raz Wszystkim serdecznie dziękuję i zapraszam do udziału w kolejnych Akcjach.
Zapamiętaj, że tylko nasz organizm jest maszyną do produkcji krwi i każdy z nas może mieć własny wkład w ratowanie życia i zdrowia.

 

Organizator Akcji na Rejon Nowego Sącza

Magdalena Jagieła

podziekowania_dyrektor_lacko