Informacja

 

W związku z licznymi reklamacjami i zażaleniami składanymi na produkty Firmy „Dr. Nona”, zakupionymi poprzez aukcje internetowe oraz sklepy internetowe nie autoryzowane przez Firmę „Dr. Nona” ostrzegamy, że Firma „Dr. Nona” nie gwarantuje klientom oryginalności, jakości i spełnienia wymagań m.in. co do źródeł pochodzenia, prawidłowego sposobu przechowywania czy terminu przydatności do użycia produktów nabytych poza oryginalną siecią dystrybucji. Jedynie sprzedaż bezpośrednia produktów
„Dr. Nona”, prowadzona przez profesjonalnych konsultantów „Dr. Nona”, dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu naszych unikatowych produktów, daje Państwu gwarancję marki firmy.

Dystrybutorom i Partnerom Biznesowym przypominamy, że zgodnie z zasadami „Deklaracji stylu pracy Konsultantów Firmy Dr. Nona”, Dystrybutorom nie wolno prowadzić sprzedaży produktów Dr. Nona za pośrednictwem aukcji internetowych oraz w nie autoryzowanych przez Firmę sklepach internetowych.
Jedynym autoryzowanym przedstawicielem firmy „Dr. Nona” w Polsce jest D.N.I.-PL a miejscem, w którym można nabywać produkty „Dr. Nona” jest hurtownia mieszcząca się w Krakowie, przy ul. Bratysławskiej 1A, /tel. 12 428 55 45/ a także warszawska filia hurtowni mieszcząca się przy ul. Miłej 6/B w Warszawie . Produkty również można nabyć za pośrednictwem swojego Konsultanta-Doradcy, który posiada odpowiednią wiedzę i praktykę w zastosowaniu preparatów „Dr.Nona”. Dodatkowo, Państwa Konsultant – Doradca może na bieżąco udzielać szczegółowych informacji dotyczących odpowiedniego doboru preparatów do indywidualnych potrzeb i co bardzo ważne, daje Państwu pewność co do jakości zakupionego towaru.

Administracja DNI-PL